סדרת קלאסי עדן

פנורמי 5009

סדרת פנורמי

סדרת נפחות

סדרת מרקורי

סדרת מודרני

יווני 6008

סדרת יווני

סדרת ויטראז

סדרת היי טק

התקדמו לאמביאנס מותגים עם מגוון עיצובים של דלתות כניסה מפלדה לבית שלכם

אם אתם מעוניינים ביצירת תחושה של בטחון ועוצמה לביתכם – דלתות כניסה מפלדה נועדו בשבילכם.
אנו מציעים מגוון דלתות פלדה לכניסת ביתכם, בשלל עיצובים ומחירים, והכל בהתאמה אישית לצרכים והטעם שלכם.
דלתות איכותיות, בציפוי וגימור אשר שומרים על הדלת ועמידותה לאורך זמן, והכל ברמה בינלאומית.

חוזק וחסינות

דלת הכניסה לבית צריכה להיות חסינה לפריצות, מכל סוג שהוא. על הבריחים להיות ארוכים ועבים מספיק, ועדיף שהם יהיו רבים ככל שניתן; על החומר להיות חסין לפגיעות ולניסיונות פריצה, ומנגנון הנעילה צריך להיות משומן ומהיר. השימוש בפלדה ליצירת דלת הכניסה יוצר חומר עוצמתי, בעל מראה אימתני שלא ישאיר לפורצים ספק שאין זה הבית אליו הם רוצים להיכנס.
מלבד זאת, הטכנולוגיות החדשות שננקטות בתהליך הייצור של כל אותן דלתות כניסה מפלדה, מאפשרות לנו לצאת מהקופסא של עיצוב הדלתות הסטנדרטי והמוכר, ולהציע לכם עיצובים רבים של דלתות כניסה עשויות פלדת אל חלד.

עיצובי דלתות כניסה מפלדה

אחד הדגמים הפופולריים ביותר שנמכרים על ידינו, נקרא דלת פלדה פנורמית: הייחוד של הדגם הזה הוא בשילוב חלון זכוכית בדלת, מה שמאפשר חדירת אור טבעי אל תוך הבית במשך היום.
על גבי החלון מותקנים סורגים שאת עיצובם ניתן לקבוע, והחלון עצמו לא ניתן לשבירה: הוא עבה במיוחד, ומבודד רעשים בדיוק כמו שאר דלת הפלדה.

דלתות רב בריח אחרות שאנו מציעים בחברה הן מדגם “יווני” – אלו הן דלתות ביטחון בעיצוב המזכיר את יוון של המאה ה- 16: שימוש נרחב בעיטורים מיוחדים וחלונות בעיצובים לא שגרתיים. דלתות אלו מעניקות מראה קלאסי ומסוגנן לבית, זאת מבלי לוותר על העוצמה של דלת כניסה מפלדה.

ישנו גם דגם חלונות, אשר הוא למעשה דלתות מעוצבות בגדלים שונים, עם סורגים במאות עיצובים שונים. יחד עם מערך חיבורים המבטיחים הגנה ובטחון, יחד עם מראה נקי נטול ברגים וחיבורים. דגם נוסף אשר אנו מציעים הינו דגם נפחות, כגון הדגם הביזנטי עם שילוב של אלמנטים קלאסיים המשווים לדלת מראה עתיק עם טוויסט מודרני.
הדלת מורכבת מפרופיל בלגי שטוח וסורג חיצוני, כאשר הפרופיל השטוח מאופיין בקווים נקיים וסימטריים ובתוכו מוטמע הסורג החיצוני.

עיצוב משולב ואישי

בתים מעוצבים רבים משלבים סגנונות עיצוב לכדי יצירה אחת משולבת. דלתות ביטחון מדגם “נפחות”, מאפשרות להביא את השילוב הבלתי שגרתי הזה גם לדלת הכניסה.
אלו הן דלתות המשלבות אלמנטים קלאסיים עם מודרניים, ויוצרות מראה מעניין לדלת, וגם לבית עצמו.

אנו בחברת אמביאנס מותגים מאפשרים לכם ליצור עיצוב משלכם למגוון דלתות רב בריח ודלתות פלדה; תוכלו לבחור צבעים, אלמנטים דקורטיביים וחומרי גלם לשילוב בדלת, וליצירת דלת כניסה חזקה במיוחד, שתתאים בדיוק לטעם האישי שלכם.
כל דלתות הפלדה שמייצרת אמביאנס מותגים עוברות תהליך צביעה אלקטרו סטטי, היוצר ציפוי עמיד ומרהיב לדלת הכניסה.

תהליך הייצור

תהליך יצירת דלתות כניסה מפלדה (ובכלל) הינו תהליך איטי וממושך הכולל ליטוש יסודי שנועד לסייע לצבע להיטמע בפלדת.
משקוף הדלת אף הוא עובר תהליך דומה. בנוסף, שיטת הצביעה החדשנית, השיטה האלקטרו סטטית מאפשרת לצבע להיקלט בפלדה.

לאחר שלב הצביעה, מכניסים את הדלת והמשקוף לתנור בטמפרטורה של 200 מעלות דבר המשלים את ההיקלטות של הצבע בדלת הפלדה ובמשקוף שלה.
הציפוי של הדלת שומר עליה לאורך שנים ומאפשר את עמידותה בתנאי מזג אורי שונים כגון חום, לחות, גשם וכולי.

דלתות כניסה מפלדה זה אמביאנס מותגים

כדי להיות בטוחים שבחרתם נכון, בואו והתרשמו בעצמם מסוגי הדלתות שאנו מציעים – מעץ גושני מלא או מפלדה. תוכלו לבקר אותנו באור יהודה, בירושלים ובבית שמש, ולהתייעץ עם המומחים שלנו לגבי כל שאלה.
צרו איתנו קשר עוד היום, ותוכלו ליצור לעצמכם את הדלת המושלמת!

×
דילוג לתוכן